· 

Darmowa pożyczka Provident

Pierwsza pożyczka Provident za darmo

Pożyczka na Start 5x0

Provident w ramach swojej propozycji Pożyczki Samoobsługowej (pożyczki przez internet) oferuje Pożyczkę na Start, dedykowaną dla nowych klientów. Specjalną propozycję darmowej Pożyczki 5x0, która jest dostępna na warunkach preferencyjnych od kwoty 500 do 2000 zł (RRSO 0%). Spłata pożyczki promocyjnej jest realizowana w formie ratalnej w ciągu pięciu miesięcy.

Pożyczka na Start 5x0

Klient musi posiadać status — nowego klienta — czyli takiego, który pierwszy raz korzysta z oferty Provident!
Darmowa pożyczka — dotyczy oferty na warunkach preferencyjnych bez naliczania jakichkolwiek kosztów i opłat — pożyczana i zwracana kwota jest taka sama!
Warunkiem niezbędnym do zachowania warunków promocyjnych oferty jest terminowa spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem spłaty.

Dla kogo jest dedykowana darmowa pożyczka Provident 5x0?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki promocyjnej dla nowych klientów 5x0, powinni spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących m.in.:

 • ukończenia 18 roku życia,
 • być na stałe zameldowanym na terenie kraju,
 • dysponowanie stałym dochodem miesięcznym, który pozwoli spłacić zobowiązanie,
 • posiadanie aktywne konto bankowe,
 • dowód osobisty,
 • telefon komórkowy,
 • adres e-mail.

Jak wygląda proces aplikacji o pożyczkę?

Pożyczka na Start 5x0 dotyczy oferty samoobsługowej, realizowanej całkowicie za pośrednictwem internetu. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem, jak i spłatą pożyczki są wykonywane online. Proces aplikacji — ubiegania się o pożyczkę na start, rozpoczyna się od wyboru parametrów pożyczki, która nas interesuje. Za pośrednictwem suwaka, ustalmy kwotę, od 500 do 2000 zł.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem formularza online. Klient w pierwszej części wniosku podaje swoje dane personalne w ramach rejestracji w serwisie pożyczkodawcy.
W drugiej części formularza — dane kontaktowe, klient podaje swoje dane dotyczące m.in.: obywatelstwa, stanu cywilnego, adresu zameldowania ew. zamieszkania i miejsca zatrudnienia.

Trzecia część formularza jest poświęcona danym finansom klienta, w której należy podać dane dotyczące konta bankowego, dochodów i wydatków miesięcznych, ustalić dzień spłaty rat i wyrazić zgody na dokonanie oceny kredytowej przez pożyczkodawcę.

Pożyczkodawca po otrzymaniu danych finansowych klienta, przedstawi mu swoją decyzję kredytową i zaproponuje zakres pożyczki, jaki może mu zaproponować. Jeśli pożyczkobiorca zaakceptuje zaproponowaną mu kwotę, musi jeszcze zweryfikować swoje dane personalne.

Ostatnią częścią wniosku jest weryfikacja danych zawartych we wniosku za pośrednictwem autoryzacji konta bankowego. Klient ma do swojej dyspozycji dwa modele weryfikacji: przelew weryfikacyjny — przelew 1 zł z własnego numeru konta bankowego na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Weryfikacja automatyczna (za pośrednictwem firmy BLUE MEDIA SP. Z O.O.), która polega na zalogowaniu się na swój rachunek bankowy za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Klient nie musi posiadać środków na koncie a weryfikacja, odbywa się w czasie rzeczywistym. Jest to najszybsza forma weryfikacji, która pozwala na szybsze uzyskanie pożyczki.

Po autoryzacji i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Pożyczka na Start 5x0

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5-miesięcznych równych raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.'' Źródło:www.provident.pl

PODOBNE TEMATY

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  hht (Thursday, 04 July 2019 18:07)

  Darmowa pożyczka Provident to najlepsza oferta darmowej pożyczki do 2000 zł, której spłata jest realizowana przez 5 miesięcy.

 • #2

  Rafał (Friday, 05 July 2019 15:41)

  Dzwonią do pracodawcy!!!
  Odrawdzam. Ja wolę sprawdzone firmy, w Szybkiej Gotówce brałem nie raz i za każdym razem nikt nie wiedział że miałem zadłużenie... a tu skandal!

 • #3

  Marta (Tuesday, 21 January 2020 17:41)

  Ja pożyczałam i nikt nigdzie nie dzwonił.