· 

Darmowa pożyczka Alegotówka

Pożyczki za darmo do 2000 zł

Alegotówka to pożyczka krótkoterminowa z oferty pozabankowej, która jest udzielana przez internet na uproszczonych warunkach. Pożyczkodawca przygotował dla nowych klientów, którzy pierwszy raz korzystają z jego oferty, specjalną propozycję — darmowej pożyczki. Nowi klienci bez wychodzenia z domu, mogą uzyskać pożyczkę za darmo od kwoty 500 do 2000 zł, z okresem spłaty 7, 14, 21 i 30 dni - RRSO 0%. Wysokość przyznanej pożyczki zależy od decyzji kredytowej pożyczkodawcy.

Darmowa pożyczka Alegotówka
Pożyczając np. 1000 zł — spłacasz też 1000 zł!
Należy tylko mieć status nowego klienta i terminowo spłacić pożyczkę zgodnie z harmonogramem.
Brak terminowej spłaty skutkuje utratą warunków promocyjnych oferty i konieczność spłaty pożyczki przez internet wraz z prowizją i odsetkami należnymi od udzielonej pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Umowy.
Pożyczka dla stałych klientów jest udzielana na warunkach komercyjnych do 5000 zł.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę w Alegotówka?

Pożyczki Alegotówka są udzielane dla osób, które spełniają określone warunki stawiane przez pożyczkodawcę m.in.:
  • ukończone 18, ale nie więcej niż 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa i adresu zameldowania na terenie kraju,
  • dysponowanie aktywnym kontem bankowym nie dotyczy rachunków SKOK,
  • brak wpisów o zaległych zobowiązaniach w bazach Biura Informacji Kredytowej i Biur Informacji Gospodarczej,
  • poprawnie przeprowadzą proces aplikacji i weryfikacji tożsamości.

Jak uzyskać pożyczkę Alegotówka?

Nowy klient, który pierwszy raz pożycza w Alegotówka, po ustaleniu parametrów pożyczki (kwoty i okresu spłaty), o jaką się ubiega, musi zarejestrować się w serwisie pożyczkowym. W tym celu musi wypełnić formularz rejestracyjny, w który musi podać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, utworzyć własne hasło do logowania i potwierdzić niezbędne zgody i pełnomocnictwa.

Kolejnym krokiem jest aplikacja, klient musi złożyć wniosek o pożyczkę — wypełniając formularz online, w którym pożyczkobiorca musi podać swoje dane identyfikacyjne: numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny, wykształcenie, obywatelstwo i kraj urodzenia.

Dane kontaktowe: miejsce zamieszkania, adres zameldowania, numer telefonu komórkowego i adres poczty elektronicznej.

Informacje finansowe: źródło dochodu, zawód wykonywany, dzień otrzymywania wynagrodzenia, miesięczną kwotę dochodu i wydatki pożyczkobiorcy itd.

Klient musi jeszcze wyrazić zgody na: weryfikację w biurach informacji gospodarczej,
przekazywanie informacji pozytywnych do biur informacji gospodarczej o spłacie pożyczek,
weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej S.A., udostępnianie danych osobowych w celu dokonania oceny zdolności kredytowej i udzielenie pełnomocnictwa do zawarcia Ramowej Umowy Pożyczki.

Ostatnim etapem aplikacji jest autoryzacja danych personalnych zawartych we wniosku pożyczkowym przez klienta. W tym celu należy zweryfikować dane klienta za pośrednictwem konta bankowego. Istnieją dwa modele weryfikacji: przelew weryfikacyjny — klient przelewa 1 zł z własnego konta bankowego na rachunek firmy pożyczkowej. I autoryzacja konta bankowego za pośrednictwem aplikacji — bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego — Szybka Identyfikacja. Wystarczy za pośrednictwem aplikacji zalogować się na swój rachunek bankowy.

Decyzja kredytowa jest podejmowana w kilka minut od złożenia wniosku, o jej treści klient jest informowany za pośrednictwem SMS-a oraz wiadomości e-mail. Pożyczkodawca natychmiast po podjęciu decyzji kredytowej przelewa pożyczkę na konto klienta.

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład dla pożyczki objętej promocją „Pierwsza Pożyczka w promocji" (na dzień 03.07.2018): całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa stała): 0%, prowizja 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,0 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 000 zł, całkowity koszt pożyczki 0,00 zł. Reprezentatywny przykład na dzień 03.07.2018: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.'' Źródło:www.alegotowka.pl

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    K (Friday, 20 September 2019 14:24)

    Dobra oferta za 0 zł.