Data aktualizacji: 18 czerwca 2018

Creditstar

Pożyczka online do 5 tys. zł na 3 miesiące

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Pożyczka Creditstar
 Kredytodawca:
Creditstar Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
 RRSO:  od 513,13%
 Pierwsza pożyczka:  płatna
 Okres pożyczki:  od 5 dni do 3 miesięcy
 Kwota pożyczki:  100 - 5000 zł
 Czas weryfikacji:
 15 minut
 Opłata rejestracyjna:  1 grosz
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  1500 PLN
 Przedłużenie spłaty:  indywidualnie
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 18 lat
Godziny pracy:
 Pon-Nd 09:00-20:00
 Adres:
Warsaw Financial Centre, ul. Emilii Plater 53, Warszawa 00-113
 Telefon:  22 307 51 53
 Adres poczty elektronicznej:  info@creditstar.pl
 Adres www:  www.creditstar.pl

Krótkoterminowa pożyczka creditstar.pl

Krótkoterminowa pożyczka Creditstar

Creditstar to znak towarowy należący do Creditstar Poland, będącego własnością międzynarodowego konsorcjum Creditstar Group. Działającego od 2006 roku, w wielu krajach europejskich w branży pożyczek konsumenckich.

W Polsce firma udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, dla osób fizycznych na uproszczonych zasadach, za pośrednictwem internetu. Kredyty konsumenckie Creditstar są oferowane bez ubezpieczenia i zabezpieczeń w ramach oferty od 100 do 5000 zł. Spłata jest możliwa na przestrzeni czasu od 5 do 3 miesięcy. Nowi klienci, którzy pierwszy raz korzystają z produktu, mają do swojej dyspozycji limit kredytowy do kwoty 1500 zł. Wraz ze wzrostem wiarygodności kredytowej klienta, który terminowo spłaca swoje pożyczki. Limit jest zwiększany do maksymalnych wartości 5000 zł.

Dla kogo pożyczka?

Pożyczka jest adresowana do osób, które ukończyły 18 lat, dysponować stałym dochodem, na stałe mieszkają na terenie kraju, posiadają telefon komórkowy i konto w banku.

Creditstar w procesie badania wiarygodności finansowej swoich klientów, może sprawdzić zawartość baz dłużnika m.in. w Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.; Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.; Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Jak uzyskać?

Klient ubiegający się o pożyczkę Creditstar musi zdefiniować kilka podstawowych parametrów oferty. Jeśli jest nowym klientem, zakres kwoty pożyczki, o jaką może się ubiegać, jest ograniczony do sumy 1500 zł na okres od 5 do 90 dni. Wybiera kwotę i czas, na jaki chce pożyczyć, klika w link złóż wniosek. Zostaje przeniesiony do sekcji rejestracji konta użytkownika gdzie, musi podać podstawowe dane osobowe. Realizuje weryfikację danych za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego (przelewa 1 grosz ze swojego konta na rachunek pożyczkobiorcy). Zależnie od indywidualnych okoliczności i potrzeb, firma może skontaktować się z klientem w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wyjaśnień. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut od pozytywnej opinii kredytowej.

Wnioskowanie o kolejną pożyczkę Creditstar jest możliwe po spłaceniu pierwszej i jej maksymalny zakres wnioskowanej kwoty jest możliwy do sumy 5000 zł. Wystarczy wybrać kwotę i czas spłaty, zalogować się do swojego panelu klienta i zawnioskować o udzielenie pożyczki. Stali klienci nie wykonują przelewu weryfikacyjnego. Zależnie od decyzji kredytowej przelew jest realizowany do 15 minut.

Reklama
creditstar.pl

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Creditstar:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 813,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1307,70 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 307,70 zł; (w tym: prowizja 295,02 zł, odsetki 12,68 zł), 2 tygodniowe raty równe w wysokości 656,27zł zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2017 na reprezentatywnym przykładzie.
Brak spłaty pożyczki może skutkować naliczeniem dodatkowych kosztów: odsetki maksymalne określone w art. 481 § 2 (1) Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych).
W przypadku nieuregulowania długu Pożyczkodawca zastrzega prawo przekazać sprawę do wyegzekwowania osobom trzecim oraz informacje o zobowiązaniach do biur informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej po spełnieniu odpowiednich przesłanek prawnych.

Creditstar działa na terenie ośmiu krajów, gdzie udzieliła ponad 500 000 pożyczek konsumenckich, z czego 94% powracających klientów było zadowolonych z oferty firmy. Oferta kredytowa jest dostępna dla klientów przez 365 dni w roku


Opinie dla produktów

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    szkoda (Friday, 17 March 2017 22:31)

    Szkoda tylko ze firma nie oferuje darmowej pożyczki.