Creditstar

Creditstar do 22 000 zł na 24 miesiące

Creditstar

Creditstar jest oferowany bez zabezpieczeń w ramach oferty od 5000 do 22 000 zł. Spłata jest możliwa na przestrzeni czasu od 4 do 24 miesięcy.

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Creditstar

Kredytodawca: Creditstar Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
RRSO: od 513,13%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: od 4 dni do 24 miesięcy
Kwota pożyczki: 5000 - 22 000 zł
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 1 grosz
Max. kwota pierwszej pożyczki: 22 000 zł
Przedłużenie spłaty: indywidualnie
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Godziny pracy: Pon-Nd 09:00-20:00
Adres: Warsaw Financial Centre, ul. Emilii Plater 53, Warszawa 00-113
Telefon: 22 307 51 53
Adres poczty elektronicznej: info@creditstar.pl

Reprezentatywny przykład pożyczki

,,Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 512,99% zgodnie z następującym przykładem: 1 000 zł na okres 90 dni, koszt pożyczki wynosi 33,65% od kwoty pożyczki. ,, Źródło: www.creditstar.pl

Creditstar działa na terenie ośmiu krajów, gdzie udzieliła ponad 500 000 pożyczek konsumenckich, z czego 94% powracających klientów było zadowolonych z oferty firmy. Oferta kredytowa jest dostępna dla klientów przez 365 dni w roku.

Pożyczka ratalna Creditstar

Creditstar to znak towarowy należący do Creditstar Poland, będącego własnością międzynarodowego konsorcjum Creditstar Group. Działającego od 2006 roku, w wielu krajach europejskich w branży pożyczek konsumenckich.

W Polsce firma udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, dla osób fizycznych na uproszczonych zasadach, za pośrednictwem internetu. Pożyczki ratalne online Creditstar są oferowane bez ubezpieczenia i zabezpieczeń w ramach oferty od 5000 do 22 000 zł. Spłata jest możliwa na przestrzeni czasu od 4 do 24 miesięcy. Nowi klienci, którzy pierwszy raz korzystają z produktu, mają do swojej dyspozycji limit kredytowy do kwoty 22 000 zł. Wraz ze wzrostem wiarygodności kredytowej klienta, który terminowo spłaca swoje pożyczki. Limit jest zwiększany do maksymalnych wartości 22 000 zł.

Dla kogo pożyczka Creditstar?

Pożyczka jest adresowana do osób, które ukończyły pożyczka od 18 lat, dysponować stałym dochodem, na stałe mieszkają na terenie kraju, posiadają telefon komórkowy i konto w banku.

Creditstar w procesie badania wiarygodności finansowej swoich klientów, może sprawdzić zawartość baz dłużnika m.in. w Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.; Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.; Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Jak uzyskać Creditstar?

Klient ubiegający się o pożyczkę Creditstar musi zdefiniować kilka podstawowych parametrów oferty. Jeśli jest nowym klientem, zakres kwoty pożyczki, o jaką może się ubiegać, jest ograniczony do sumy 1500 zł na okres od 5 do 90 dni. Wybiera kwotę i czas, na jaki chce pożyczyć, klika w link złóż wniosek. Zostaje przeniesiony do sekcji rejestracji konta użytkownika gdzie, musi podać podstawowe dane osobowe. Realizuje weryfikację danych za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego (przelewa 1 grosz ze swojego konta na rachunek pożyczkobiorcy). Zależnie od indywidualnych okoliczności i potrzeb, firma może skontaktować się z klientem w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wyjaśnień. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut od pozytywnej opinii kredytowej.

Wnioskowanie o kolejną pożyczkę Creditstar jest możliwe po spłaceniu pierwszej i jej maksymalny zakres wnioskowanej kwoty jest możliwy do sumy 5000 zł. Wystarczy wybrać kwotę i czas spłaty, zalogować się do swojego panelu klienta i zawnioskować o udzielenie pożyczki. Stali klienci nie wykonują przelewu weryfikacyjnego. Zależnie od decyzji kredytowej przelew jest realizowany do 15 minut.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Creditstar

Write a comment

Comments: 0