Credissimo

Credissimo do 5000 zł na 24 miesiące

Credissimo

Credissimo dotyczy oferty pożyczkowej - krótkoterminowej i ratalnej, która jest obsługiwana w formacie online za pośrednictwem internetu. Okres pożyczki: 15 - 30 dni / 3 - 24 miesiące. Kwota pożyczki: 100 - 3000 zł / 500 - 5000 zł.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Credissimo

Kredytodawca: CREDISSIMO Polska sp. z o.o.
Oprocentowanie: od 10.00%
RRSO: od 99.64%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: 15 - 30 dni / 3 - 24 miesiące
Kwota pożyczki: 100 - 3000 zł / 500 - 5000 zł
Czas weryfikacji: ok. 30 minut
Opłata rejestracyjna: brak
Max. kwota pierwszej pożyczki: 3000 / 5000 zł
Przedłużenie spłaty: decyzja indywidualna
Wiek pożyczkobiorcy: od 21
Godziny pracy: Pn - Pt 8.00 - 18.00
Adres: ul. Kołobrzeska 2, 02-923 Warszawa
Telefon: 22 103 0 300
Adres poczty elektronicznej: contacts@credissimo.pl

Reprezentatywny przykład

,,W przypadku pożyczki Credissimo do wypłaty o wartości 1000 zł z terminem spłaty 30 dni. Roczna stopa procentowa jest stała i niezmienna (10.00%) - odsetki za ten okres i kwotę 8,33 zł, łączne opłaty administracyjne i wydatki to 247,67 zł (opłata za zatwierdzenie – 222,90 zł, opłata administracyjna – 24,77 zł). Całkowita kwota do zwrotu wynosi 1256,00 zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla podanego przykładu – 1500.94%. Bez ukrytych opłat – nie wymagamy żadnych opłat przy wnioskowaniu ani opłat za przelewy bankowe.
*opłaty są ustalone na podany okres i kwotę,,
Źródło: www.credissimo.pl.

,,W przypadku pożyczki Credissimo Plus o wartości 5000 zł z terminem spłaty 24 miesięcy. Roczna stopa procentowa jest stała i niezmienna (10.00%) - odsetki za ten okres i kwotę 537,28 zł, łączne opłaty administracyjne i wydatki to 3962,61 zł (Opłata administracyjna – 3170,09 zł, Opłata za zatwierdzenie – 792,52 zł). Całkowita kwota do zwrotu wynosi 9499,89 zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla podanego przykładu – 99.64%. Bez ukrytych opłat – nie wymagamy żadnych opłat przy wnioskowaniu ani opłat za przelewy bankowe.
*opłaty są ustalone na podany okres i kwotę,, Źródło:credissimo.pl.

Pożyczki Credissimo krótkoterminowe i ratalne

Propozycja pożyczek Credissimo dotyczy oferty pozabankowej, która jest obsługiwana w formacie online — za pośrednictwem internetu. Realizowanej wersji krótkoterminowej:
Credissimo do wypłaty — od 100 do 3000 zł z terminem spłaty od 15 do 30 dni.
Ofercie ratalnej: Credissimo plus — od 500 do 5000 zł spłacanej w ratach od 3 do 24 miesiące.

Do kogo jest adresowana oferta pożyczkowa?

Pożyczka przez internet Credissimo jest dedykowana dla osób, które:
- nie posiadają niespłaconych zobowiązań finansowych,
- posiadają zdolność do terminowej spłaty pożyczki,
- przejdą pozytywną weryfikację zdolności kredytowej w bazach osób zadłużonych itp.
- ukończyły 21 lat i na stałe zamieszkują na terenie Polski,
- zweryfikują swoja tożsamość m.in. za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.

Credissimo wymaga od swoich klientów podania osoby do kontaktu, nowi klienci podają dwie osoby, pozostali jedną. Klient musi podać telefon do osoby pełnoletniej (znajomego, członka rodziny itp.), z którą pożyczkodawca będzie mógł skontaktować się w sytuacji, kiedy wnioskodawca (pożyczkobiorca) nie jest dostępny telefonicznie. Dotyczy to jedynie alternatywnego modelu kontaktu i nie jest celem stosowania zabezpieczeń czy poręczeń spłaty pożyczki. Osoba do kontaktu nie jest też informowana o żadnym elemencie działań pożyczkowych klienta.

Weryfikacja danych osobowych

W ramach uproszczonej formy weryfikacji jest stosowana autoryzacja danych personalnych klienta za pośrednictwem rachunku bankowego klienta. Za pośrednictwem zintegrowanego systemu Kontomatik, pożyczkobiorca w kilka chwil potwierdza swoje dane — logując się na swoje konto bankowe, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego — jednego grosza. Wymagane jest, aby konto bankowe należało do osoby wnioskującej o pożyczkę

Aplikacja o pożyczkę  Credissimo

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki na dowód osobisty Credissimo muszą wybrać zakres kwoty i czas jej spłaty (zależnie od oferty jest to do 3000 zł na 30 dla oferty krótkoterminowej i ratalnej do 5000 na 24 miesiące). Kolejny krok to wypełnienie wniosku online po krótkiej chwili nadejdzie, odpowiedz po której, pieniądze zostaną przelane na konto kredytobiorcy.

Aplikacja o pożyczkę jest możliwa przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wnioski są procedowanie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Jeśli wniosek został wysłany poza godzinami pracy, zostanie rozpatrzony w następnym dniu roboczym.

Co należy podać we wniosku o pożyczkę  Credissimo?

Klient składając wniosek online, musi wypełnić formularz, w którym zostanie poproszony o: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego, aktualny miejsce zamieszkania, informacje dotyczące zatrudnienia (miejsce pracy), miesięczną kwotę dochodu, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego, wysokość wnioskowanej pożyczki, wysokość spłacanej raty, okres spłaty, termin spłaty, preferowana metoda wypłaty pożyczki, osobę kontaktową.
Zawarcie umowy pożyczkowej

Wszystkie działania dotyczące zawierania umowy pożyczkowej między klientem a pożyczkodawcą, odbywają się całkowicie online. Bez konieczności odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych.

Pożyczka Credissimo jest przelewana na konto bankowe klienta. W przyszłości firma zamierza uruchomić alternatywny model wypłaty, za pośrednictwem czeku GIRO. Realizowanym w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego na terenie całego kraju.

O jakie dokumenty możemy zostać poproszeni?

W procesie aplikacji o pożyczkę pożyczkobiorca może poprosić nas o zaświadczenie o zarobkach; wyciąg z rachunku bankowego za okres 6 ostatnich miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc wnioskowania o Pożyczkę. W sytuacjach szczególnych może zostać zrealizowany telefon do pracodawcy klienta, w celu weryfikacji danych finansowych.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Credissimo

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0