Credilo

Pożyczki bez zaświadczeń do 2500 zł

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

 Kredytodawca:  Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.
 RRSO:  od 819.12 %
 Pierwsza pożyczka:  płatna
 Okres pożyczki:  do 30 dni
 Kwota pożyczki:  do 2500 zł
 Opłata rejestracyjna:  1 grosz/0 zł
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  1600 zł
 Przedłużenie spłaty:  refinansowanie (do 30 dni)
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 22 do 75 lat
 Godziny pracy:
 Godziny otwarcia:
 pon - pt 08:00 - 20:00
 Adres:
 ul. Altowa 13,
 02-386 Warszawa
 Telefon:  71 728 18 88
 Adres poczty elektronicznej:  info@credilo.com
 Adres www:  www.credilo.com

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Credilo - Pożyczki bez zaświadczeń do 2500 zł

Credilo to pozabankowa propozycja krótkoterminowych pożyczek, udzielanych całkowicie przez internet. Udzielane do 1600 zł dla nowych klientów i do 2500 zł dla pozostałych. Spłata jest realizowana jednoratalnie w maksymalnym okresie do 30 dni. Przy zastosowaniu uproszczonych warunków aplikacji i weryfikacji, które m.in. nie wymagają generowania dokumentów finansowych, czy innych form zabezpieczania spłaty. Szybka decyzja kredytowa i natychmiastowa wypłata pieniędzy — szybkim przelewem.

Dla kogo jest adresowana pożyczka Credilo?
  • Pożyczkodawca adresuje swoje produkty do osób, które:
  • na stałe mieszkają na terenie Polski;
  • mają polskie obywatelstwo;
  • dysonują rachunkiem bankowym, telefonem i pocztą mail;
  • ich sytuacja finansowa pozwala na spłacenie wnioskowanej pożyczki;
  • nie jest zadłużony w Credilo;
  • poprawnie przeprowadzili rejestrację w serwisie i złożyli wniosek online o pożyczkę;
  • są od 22 do 75 lat.
Jakie dokumenty należy skompletować do uzyskania pożyczki?
Pożyczkobiorca nie musi przejmować się formalnym zapleczem aplikacji, nie będzie musiał gromadzić zaświadczeń, poręczeń itp. dokumentów. Podstawowym dokumentem niezbędnym do uzyskania pożyczki, jest dowód osobisty klienta uzupełniony danymi dotyczącymi telefonu i konta bankowego.
Posiadanie niespłaconych zobowiązań w bankach, czy firmach pożyczkowych — dyskwalifikacje?
Sam fakt posiadanie niespłaconych zobowiązań w innych instytucjach, nie jest czynnikiem dyskwalifikującym w procesie ubiegania się o pożyczkę. Jednak należy pamiętać, że może mieć wpływ na ocenę możliwości regulowania swoich zobowiązań w procesie oceny kredytowej. Dodatkowo pacyfikuje historię kredytową, która automatycznie minimalizuje wiarygodność klienta, w oczach instytucji finansowych.
Czy przelew 1 grosza w ramach weryfikacji danych personalnych jest obowiązkowy?
Autoryzacja danych osobowych zawartych we wniosku, może zostać zrealizowana za pośrednictwem tzw. przelewu weryfikacyjnego — klient przelewa 1 grosz z własnego konta, na rachunek pożyczkodawcy. Albo za pośrednictwem aplikacji Instantor, która umożliwia weryfikację tylko poprzez zalogowanie na konto, bez realizacji przelewu. Jest to najszybsza forma weryfikacji, którą poleca pożyczkodawca. Niezależnie od wybranej formy autoryzacji, należy pamiętać, że musi dotyczyć rachunku bankowego należącego do pożyczkobiorcy.
Czy pożyczkodawca dzwoni do pracodawcy klienta?
Kontakt z pracodawcą wnioskującego nie jest krokiem koniecznym natomiast firma zastrzega sobie taką możliwość w przypadkach indywidualnych gdy decyzja w sprawie przyznania pożyczki nie może zostać podjęta jednoznacznie.
Analizie poddawane są głównie dane podane w formularzu rejestracyjnym oraz informacje dostępne w podmiotach gospodarczych określających zdolność kredytową klienta.
Kiedy pieniądze zostaną przelane na konto?
Wypłata pożyczki jest uruchamiana natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, za pośrednictwem szybkiego przelewu. Jeśli bank klienta realizuje taką formę obsługi transakcji. Pieniądze będą na rachunku natychmiast po decyzji kredytowej. W sytuacji, kiedy brak akceptacji banku do realizacji takich przelewów. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, w godzinach księgowania transakcji przez dany bank.
Jak jest oceniana zdolność kredytowa klienta?
Zdolność kredytowa pożyczkobiorcy jest oceniana na postawie informacji zawartych we wniosku kredytowym i ogólnodostępnych bazach informacji gospodarczej. Do czego firmy pożyczkowe są zobowiązane przez ustawę o kredycie konsumenckim. Ogólna ocena wiarygodności finansowej jest indywidualnym zakresem działań pożyczkodawcy.
Czy istnieje możliwość zmiany terminu spłaty?
Pożyczkodawca nie umożliwia odpłatnego odroczenia terminu spłaty pożyczki. Istnieje możliwość spłaty pożyczki w ramach refinansowania, u partnera biznesowego Credilo. Klient, za pośrednictwem panelu klienta może zawnioskować o pożyczkę refinansową, która pozwoli spłacić bieżące zadłużenie z nowym 30-dniowym okresem spłaty.
Czy można odstąpić od umowy?
Pożyczkobiorca ma 14 dni, od zawarcia umowy pożyczkowej, na odstąpienie od umowy. Korzystając z gotowego formularza (wzór oświadczenia o odstąpieniu pożyczki), który można pobrać ze strony pożyczkodawcy w dziale dokumenty. Wydrukowane i wypełnione oświadczenie należy wysłać na adres korespondencyjny: 02-386 Warszawa, ul. Altowa 13. Od tego momentu klient ma 30 dni na zwrot pożyczki. Należy pamiętać, że formalnym dniem zwrotu pożyczki jest data ZAKSIĘGOWANIA pieniędzy na rachunku firmy pożyczkowej.

Reklama
credilo.com

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 819.12 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1440 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 240 zł. Umowa na 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 13 października 2016 na reprezentatywnym przykładzie.,, Źródło: credilo.com

,,W przypadku nieterminowej spłaty mogą zostać doliczone dodatkowe koszty zawierające odsetki za czas opóźnienia w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Pożyczkodawca ma prawo przekazania dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim, oraz do dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.
W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki oraz po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.,, Źródło: credilo.com

Dodaj opinię o Credilo

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 0