Cashmey do 20 000 zł na 60 rat

Pożyczka ratalna Cashmey to łatwy i wygodny sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych. Dostępna online, jest idealna dla osób indywidualnych, które potrzebują kwoty od 500 do 20 000 zł. Elastyczne warunki spłaty pozwalają na wybór okresu od 1 do 60 miesięcy, dzięki czemu można dopasować raty do swoich możliwości finansowych. Cashmey zapewnia szybką i bezpieczną procedurę aplikacji, a decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymuje się w ciągu kilku minut. Bez zbędnych formalności i wizyt w placówkach - wszystko załatwiane jest online. Dzięki Cashmey możesz spełnić swoje marzenia, sfinansować ważne wydatki lub pokryć nagłe potrzeby finansowe.

POŻYCZKI RATALNE

7/6/20173 min read

CashmeyCashmey

Pożyczka ratalna Cashmey jest udzielana online, dla osób indywidualnych w zakresie od 500 do 20 000 zł. Zakres spłaty został przewidziany od 1 do 60 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Cashmey

Kredytodawca: SilkLead Sp. z o.o.,
RRSO: 18.26%,
Oprocentowanie: 7,2%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: 1 - 60 miesięcy,
Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł,
Opłata rejestracyjna: 1 grosz,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat,
Godziny pracy: Pn - Pt 9.00 - 20.00 Sob 10.00 - 16.00,
Adres: ul. Marka Kotańskiego 8/3, 10-166 Olsztyn,
Telefon: b/d,
Adres poczty elektronicznej: formularz kontaktowy na stronie pożyczkodawcy.

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład pożyczki:
Pożyczana kwota 20000 zł,
Okres pożyczki 60 msc,
Oprocentowanie 7.2%,
Odsetki od kwoty pożyczki 9749.4 zł,
RRSO 18.26%,
Całkowita kwota do spłaty 29749.4 zł,
Wysokość raty 495.82 zł.''
Źródło: cashmey.pl

Pożyczki online Cashmey udzielane na raty

Cashmey to pozabankowa pożyczka na raty online oferowana przez internet, która można uzyskać bez wychodzenia z domu. Uproszczony model aplikacji pozwala, na uzyskanie finansowania dla osób od 20 roku życia, które posiadają dowód osobisty i uzyskają pozytywną decyzję kredytową. Pożyczkodawca zapewnia, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Dzięki czemu każdy klient może liczyć na rzetelną ocenę kredytową, uwzględniającą indywidualne warunki finansowe wnioskodawcy. Oferta pożyczkowa nie wymaga od wnioskodawców składania zaświadczeń, poręczeń czy zastawów. Pieniądze są przelewane już po 15 minutach od złożenia wniosku.

Pożyczka ratalna Cashmey jest udzielana online, dla osób indywidualnych w zakresie od 500 do 20 000 zł. Zakres spłaty został przewidziany od 1 do 60 miesięcy.

Kto może ubiegać się o pożyczkę ratalną Cashmey?

Pożyczkodawca adresuje swoją ofertę do osób, które:
- dysponują polskim obywatelstwem i stałym miejsce zamieszkania na terenie kraju;
- ukończyły 20 roku życia — bez wyznaczonej górnej granicy wieku;
- posiadają dowód osobisty;
- aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail i konto bankowe;
- posiadają stały dochód miesięczny, który nie musi pochodzić z zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Pożyczka na oświadczenie Cashmey nie wymaga od klientów gromadzenia dokumentów finansowych, zaświadczeń, poręczeń, zastawów czy przedpłat. Jedynym dokumentem, który jest potrzebny do uzyskania pożyczki na raty to dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wartościuje oferty i nie dzieli klientów na nowych i stałych. Oferta pożyczki na raty Cashmey jest stała dla wszystkich klientów.

Cashmey współpracuje z różnymi firmami pozabankowymi, które w procesie oceny zdolności kredytowej swoich klientów analizuje m.in. proces regulowania spłaty różnych zobowiązań tj. pożyczki, kredyty itd. Badają istniejące wpisy w różnych bazach informacji kredytowych i gospodarczych. Weryfikują kompetencje finansowe swoich klientów, za pośrednictwem informacji o stałych dochodach i wydatkach budżetu domowego. Posiadanie negatywnych wpisów w rejestrach informacji kredytowej, nie zawsze musi oznaczać brak akceptacji wniosku kredytowego. W ofercie Cashmey znajdują się propozycje pożyczkowe od instytucji finansowych, które udzielają finansowania m.in. dla osób z negatywnymi rejestrami.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną Cashmey?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki Cashmey, muszą określić swoje oczekiwania w stosunku do kwoty i czasu spłaty pożyczki, jaka ich interesuje. W tym celu należy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego na stronie wniosku online. Przesuwając suwaki kalkulatora na wartości oferty, które odpowiadają naszym oczekiwaniom. Zanim przejdziemy do kolejnego etapu aplikacji, musimy jeszcze wyrazić niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Klikajac w aktywny link ,,Wnioskuj o...'', zostaniemy przeniesieni do formularza online, w którym należy podać swoje dane podstawowe. Zapisując dane wniosku, w kolejnych częściach aplikacji zostaniemy poproszeni o uzupełnienie naszych informacji zakresu danych osobowych, dochodu i zatrudnienia, finansów i zamieszkania. Ostatnim etapem jest wysłanie wniosku i weryfikacja danych osobowych, za pośrednictwem konta bankowego lub kuriera.

Podsumowanie

Zalety

Wysoka kwota pożyczki ratalnej do 20 000 zł;

Długi okres spłaty do 60 miesięcy;

Akceptacja różnych źródeł dochodu;

Możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty;

Możliwość weryfikacji danych osobowych za pośrednictwem kuriera;

Możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach;

Oferta bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń.

Wady

Brak numeru telefonu na stronie Cashmey.