Cardina

Cardina z limitem na karcie do 5000 zł

Logo Cardina 290X150

Cardina to innowacyjny produkt z oferty pozabankowej, który umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki do 5000 zł, w ramach przyznanego limitu na karcie kredytowej.

Cardina wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Cardina

Kredytodawca: Cardina Sp. z o.o.

RRSO: od 144,00%

Oprocentowanie: 7,2%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: 12 miesięcy

Kwota pożyczki: 600 - 5000 zł

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł

Wiek pożyczkobiorcy: 21 - 65 lat

Godziny pracy: pn-pt 7:00-22:00, sb-nd 10:00-18:00

Adres: Wołoska 5, 02-675 Warszawa

Telefon: +48 22 100 32 23

Adres poczty elektronicznej: info@cardina.pl

Reprezentatywny przykład Cardina

,,Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, została wyliczona przy następujących założeniu, że Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości przez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania. Miesięczna spłata zadłużenia jest równa (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) Minimalnej Kwocie do Zapłaty wskazanej każdorazowo na Zestawieniu Operacji i następuje zawsze w terminie płatności (Dniu Spłaty) każdorazowo wskazanym na Zestawieniu Operacji, ostateczna spłata zadłużenia dokonana jest ostatniego dnia okresu obowiązywania Umowy o Kartę Kredytową.,, Źródło: www.cardina.pl

Odnawialny limit kredytowy na karcie kredytowej Cardina

Cardina to innowacyjny produkt z oferty pozabankowej, który umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki w ramach przyznanego limitu na karcie kredytowej - pilnej pożyczki na dziś. Pożyczkodawca, dysponując licencję Krajowej Instytucji Płatniczej uzyskanej od KNF, współpracując m.in. z Santander Bank i operatorem kart płatniczych i debetowych - Mastercard. Przygotował ofertę pozabankowej karty kredytowej dla wszystkich z limitem do 5000 zł. Klient nie ponosi kosztów, jeśli nie korzysta z przyznanego limitu i nie są naliczane odsetki w pierwszym roku korzystania z karty. Spłata limitu pozwala na ponowne jego wykorzystanie w dowolnym czasie i na dowolny cel.

Dla kogo jest przeznaczona oferta Cardina?

Osoby zainteresowane uzyskaniem karty kredytowej Cardina powinni spełniać następujące warunki:
- być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;
- dysponować aktywnym numerem telefonu komórkowego;
- mieć ukończone 21, ale nie więcej niż 65 lat;
- dysponować kontem bankowym,
- posiadanie zdolności kredytowej,

Jakie ma zastosowanie karta Cardina?

Karta kredytowa Cardina posiada wszystkie funkcje tradycyjnej karty bankowej, można dokonywać płatności online, wypłaty gotówki z bankomatów i innych operacji bezgotówkowych. Posiada opcję zbliżeniową, która pozwala na realizacje płatności bezgotówkowych do kwoty 50 zł bez zatwierdzenia kodem PIN. Karty można używać na terenie całego świata, wszędzie tam, gdzie są honorowane transakcję Mastercard.

Jakie są limity kredytu odnawialnego na karcie?

Pożyczkodawca oferuje swoim klientom odnawialny limit kredytowy na karcie kredytowej od kwoty 600 do 5000 zł. Zależnie od indywidualnych kompetencji finansowych klienta, wysokość przyznanego limitu może być niższa od wnioskowanej.

Czy istnieje możliwość podwyższenia limitu na karcie kredytowej Cardina?

Klient może zawnioskować o podwyższenie limitu odnawialnego na karcie kredytowej Cardina za pośrednictwem:
- swojego panelu klienta w serwisie pożyczkodawcy,
- poprzez kontakt telefoniczny z BOK,
- za pośrednictwem wniosku wysłanego e-mail lub tradycyjną pocztą,
- ostatnim modelem zgłoszenia wniosku o podwyższenie limitu jest kontakt osobisty w siedzibie firmy Cardina.

Kiedy pożyczkobiorca będzie mógł skorzystać z przyznanego limitu?

Zależnie od modelu, jaki klient wybierze do zarządzania przyznanym limitem, może np. w czasie aplikacji — złożyć dyspozycję dotyczącą przelania środków na rachunek bankowy. Zwyczajowo, może do 80% kwoty przelać na swój rachunek bankowy. W ramach usługi FastCash, która pozwala na uzyskanie środków na koncie w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeśli klient, zdecyduje się na standardowy model zarządzania środkami przy pomocy samej karty kredytowej, to będzie zmuszony poczekać na kartę i PIN do niej, którą otrzyma pocztą.
Czy za środki niewykorzystane w ramach limitu, pożyczkobiorca musi płacić?
Klient ponosi koszty tylko za środki, które wykorzysta. Ta część limitu, która nie jest wykorzystana, nie jest obciążana żadnymi kosztami.Obsługa limitu kredytowego jest możliwa już od 1,35 złotych — dziennie.

Jak są weryfikowane dane personalne klienta?

Aplikacja o uzyskanie karty kredytowej Cardina odbywa się całkowicie za pośrednictwem internetu. Podobnie jak pozostałe instytucje pozabankowe — Cardina, stosuje weryfikację danych personalnych za pośrednictwem przelewu jednego grosza. Klient przelewa jednego grosza z własnego konta na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Jeśli dane klienta będą zbieżne z tymi, które zostały użyte podczas aplikacji i z danymi właściciela rachunku. Autoryzacja zostanie potwierdzona.
Przelew weryfikacyjny jest stosowany m.in. do zatwierdzenia warunków umowy przez klienta.

Na jaki termin jest przyznawany limit kredytowy?

Kredyt odnawialny na karcie kredytowej jest przyznawany na 12 miesięcy. Jeśli właściciel karty, terminowo uiszcza koszty i spłatę minimalnej kwoty limitu. Limit automatycznie zostanie przedłużony o kolejny okres spłaty.
Ważność karty kredytowej wynosi od 2 do 3 lata, dlatego przedłożenie limitu nie wymaga wydania nowej karty.

Czy karta wymaga aktywacji?

Posiadacz karty musi aktywować kartę za pośrednictwem specjalnej infolinii z dedykowanym numerem telefonu: 61 856 56 15. Infolinia jest czynna przez 24 h, 7 dni w tygodniu. Proces aktywacji karty wymaga od użytkownika danych z dowodu osobistego i karty kredytowej Cardina.

Jaki jest minimalny limit spłaty na karcie?

Klient nie musi spłacać całości zadłużenia, jakie powstało na karcie. Wystarczy spłata minimalnej kwoty, która wynosi 15% powstałego zadłużenia. Informacja o minimalnej kwocie spłaty zostanie przesłana klientowi w comiesięcznym zestawieniu operacji na e-mail lub poczta na adres korespondencyjny.
W miesięcznym zestawieniu operacji są zawarte informacje dotyczące:
- wykazu wszystkich transakcji kartą wraz z naliczonymi kosztami w okresie rozliczeniowym,
- wysokość minimalnej kwoty zadłużenia,
- numer konta bankowego do spłaty minimalnej kwoty zadłużenia, którą należy spłacić do14 dni d wystawienia zestawienia miesięcznego,
Wszystkie dane i zestawienia są dostępne m.in. w panelu klienta na stronie pożyczkodawcy.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Cardina

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0