Autokapital — Pożyczki pod zastaw samochodu

Autokapital oferuje pożyczkę pozabankową pod zastaw samochodu o maksymalnej kwocie aż do 100 000 zł. Warto jednak zauważyć, że suma pożyczki nie przekroczy 65% wartości pojazdu. Warto podkreślić, że samochód, który zostaje zastawiony, nadal pozostaje w pełni dostępny dla klienta. Co więcej, warto zaznaczyć, że obecność w bazach BIK/BIG i KRD nie ma żadnego wpływu na decyzję kredytową. Oznacza to, że nawet jeśli ktoś ma negatywną historię kredytową, nadal może ubiegać się o tę pożyczkę. To doskonała opcja dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego, niezależnie od swojej sytuacji kredytowej.

POŻYCZKI RATALNE

5/6/20164 min read

Pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu Autokapital jest udzielana nawet do 100 000 zł. Maksymalna kwota pożyczki nie może być wyższa niż 65% wartości pojazdu. Zastawiony samochód pozostaje do dyspozycji klienta.

Figurowanie w bazach BIK/BIG i KRD nie ma wpływu na decyzję kredytową!

➤ Zalety

➭ możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach dłużników;

➭ minimum formalności przy wnioskowaniu o udzielenie pożyczki;

➭ długi okres spłaty;

➭ wysokie kwoty zastawu;

➭ szybka wypłata pożyczki.

➤ Wady

➭ wysoka kwota minimalna pożyczki (10 000 zł);

➭ wysoki próg wiekowy dla klientów indywidualnych (25 lat).

Autokapital wniosek online

AutokapitalAutokapital

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego AutoKapital

Kredytodawca: PSF Loans Sp. z o.o.

RRSO: 59,30 %

Oprocentowanie: 11,5 %

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres: na 12/48 miesiące

Kwota: 10 000 - 100 000 zł

Opłata rejestracyjna: brak

Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 - 100 000 zł

Wiek: 25 - 70 lat

Godziny pracy: Pn - Pt 9:00 – 17:00

Adres: Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa

Telefon: +48 22 777 49 87 do 89

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład pożyczki pod zastaw Autokapital

,,Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 59,30 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 11,5 % w skali roku; całkowity koszt pożyczki w całym okresie wyniesie 18.723,71 zł (w tym opłata początkowa 18,75 zł miesięcznie – łącznie 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 292,50 zł miesięcznie - łącznie 14.040 zł i odsetki 3.783,71 zł), całkowita kwota do zapłaty 33.723,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05-01-2022 r.'' Źródło: www.autokapital.pl

Autokapital — indywidualny i firmowy

Autokapital to pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu udzielana m.in. przez fundusz PSF LEASE FIZ AN, który ma wieloletnie doświadczenie w barażach tj. bankowej, ubezpieczeń i leasingowej. Oferta jest obsługiwana przez ponad 300 współpracowników, działających na terenie całego kraju, którzy gwarantują szybką i profesjonalną obsługę klienta. W zakresie udzielania pożyczek gotówkowych pod zastaw samochodów dla osób indywidualnych i firm.

Pożyczka ratalna online pod zastaw auta Autokapital umożliwia uzyskanie finansowania od 10 000 do 100 000 zł, spłata może zostać rozłożona dla osób indywidualnych, do 12 miesięcy i przedsiębiorców do 48 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki nie może być wyższa niż 65% wartości pojazdu. Zastawiony samochód pozostaje do dyspozycji klienta.

Kto może uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu Autokapital?

Autokapital to oferta dla osób, które potrzebują pewnej gotówki na dłuższy okres spłaty, którą można uzyskać bez względu na zdolność kredytową. Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital — powinni spełniać wymogi dotyczące:
➭ mięć ukończone 25, ale nie więcej niż 70 lat (osoba fizyczna);
➭ osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, muszą prowadzić ją minimum przez jeden dzień roboczy;
➭ dysponować samochodem osobowym lub dostawczym do 3,5 tony — maksymalny wiek pojazdu osobowego do 10 lat i dostawczego do 6 lat, wymagana karta pojazdu, aktualne OC, brak zabezpieczeń ustanowionych na samochodzie, własność pojazdu bez współwłasności.
Figurowanie w bazach BIK/BIG i KRD nie ma wpływu na decyzję kredytową!

Jak uzyskać pożyczkę Autokapital?

Proces aplikacji o uzyskanie pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital, rozpoczyna się od wyceny pojazdu, który chcemy zastawić ew. kupić. Korzystając z kalkulatora wyceny na stronie pożyczkodawcy, podajemy dane pojazdu tj.: marka, model, typ pojazdu, przebieg i data pierwszej rejestracji pojazdu. Należy też zaznaczyć rodzaj statusu konsumenta — indywidualny czy firmowy.

Kalkulator przedstawi wycenę pojazdu i proponowaną kwotę pożyczki, o jaką może wnioskować klient. W kolejnej części klient uzupełnia formularz online, dotyczący danych osobowych i dane pojazdu niezbędne do przygotowania umowy pożyczkowej. Wymagane jest przesłanie na adres e-mail zdjęcia dowodu rejestracyjnego.

Konsultant pożyczkowy umówi spotkanie w celu podpisania umowy i przekazania dokumentów niezbędnych do wykonania zabezpieczenia na pojeździe — wpisu do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Jeśli wszystkie formalności zostaną wykonane, pożyczka zostanie przelana na konto bankowe klienta (w ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów).

Spłata pożyczki pod zastaw auta Autokapital

Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych do 12 miesięcy dla klientów indywidualnych lub 48 miesięcy dla przedsiębiorców, lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Spłata odbywa się w równych ratach miesięcznych (na które składaj się część kapitału, odsetki i prowizja za obsługę umowy) wg harmonogramu ustalonego w umowie pożyczkowej. Istnieje możliwość spłaty zobowiązania przed terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Czy zastawiany pojazd wymaga przerejestrowania?

Pojazd zastawiany nie podlega przerejestrowaniu. Pożyczkodawca wymaga od klienta wykonania wpisu współwłasności do karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego. Formalności w urzędzie komunikacji są realizowane przez pracownika firmy pożyczkowej lub przy jego obecności. Klient przez cały okres zastawu dysponuje pojazdem według swojego uznania.