AsKredyt do 20 000 zł na 60 rat

AsKredyt oferuje pożyczkę ratalną dostępną przez internet, której maksymalna kwota wynosi 20 000 złotych. Okres spłaty wynosi 60 miesięcy. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mają możliwość skorzystania z dodatkowych środków finansowych na dowolny cel, takie jak zakup nowego samochodu, remont mieszkania czy spłata innych zobowiązań. Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i wygodny - wystarczy wypełnić formularz online i poczekać na decyzję kredytową. AsKredyt oferuje atrakcyjne warunki spłaty, umożliwiając klientom elastyczne dostosowanie rat do swoich możliwości finansowych. Dzięki temu pożyczka ratalna staje się dostępna dla szerokiego kręgu osób.

POŻYCZKI RATALNE

7/6/20173 min read

AskredytAskredyt

Pożyczka ratalna AsKredyt jest oferowana przez internet do kwoty 20 000 zł, z 60 miesięcznym okresem spłaty.

AsKredyt wniosek online

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego AsKredyt

Kredytodawca: AsKredyt,
Oprocentowanie: 7,2%,
RRSO: od 17,28%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: 60 miesięcy,
Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł,
Opłata rejestracyjna: brak,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Pn - Pt 9.00 - 20.00 Sob 12.00 - 16.00,
Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa,
Telefon: +48 563 004 102,
Adres poczty elektronicznej: [email protected]

AsKredyt pożyczki ratalne do 20 000 zł

AsKredyt to portal pożyczkowy, który zajmuje się pośrednictwem finansowym w zakresie udzielania pożyczek ratalnych przez internet. Klient składa jeden wniosek do wielu firm pozabankowych, dzięki czemu oszczędza czas i ma możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty, która jest dostępna na rynku. Wystarczy, że określi swoje preferencje dotyczące kwoty pożyczki — do 20 000 zł i terminu jej spłaty — do 60 miesięcy.

Marka AsKredyt jest własnością Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., firmy pozabankowej specjalizującej się w udzielaniu pożyczek przez internet. Swoją ofertę adresuje do osób indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Pożyczkodawca nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń, poręczeń, zastawów czy przedpłat.

Ile można pożyczyć w AsKredyt?

Oferta AsKredyt dotyczy pożyczek ratalnych udzielanych na uproszczonych warunkach aplikacji i weryfikacji. W zakresie kwot od 500 do 20 000 zł, z okresem spłaty od 1 do 60 miesięcy.

Kto może uzyskać pożyczkę ratalną As Kredyt?

Osoby, które chcą skorzystać z oferty pożyczkowej As Kredyt, powinni spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących m.in.:
- ukończenia 18 roku życia
- mieć polskie obywatelstwo i zameldowanie na terenie RP
- uzyskiwać udokumentowane stałe dochody (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, własna działalność gospodarcza, kontrakt, świadczenia emerytalne bądź rentowe) na poziomie, który zagwarantuje terminową spłatę
- posiadać dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek bankowy

Pożyczkodawca As Kredyt dopuszcza możliwość finansowania osób, które posiadają negatywne wpisy zarejestrowane w rejestrach informacji gospodarczej lub kredytowej. O ile taka osoba spełnia określone wymogi pożyczkodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną AsKredyt?

W sytuacji, kiedy spełniamy ogólne wymogi pożyczkodawcy, możemy przejść do składania wniosku. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego, należy za pośrednictwem suwaków, wybrać kwotę i czas spłaty pilnej pożyczki online, która nas interesuje. Jeśli przedstawiona kalkulacja kosztów, odpowiada naszym oczekiwaniom, klikamy w aktywny link, który przeniesie nas do formularza online. W pierwszej części klient musi podać swoje dane podstawowe tj.: imię nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wyrazić niezbędną zgodę dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Aby zapisać wprowadzone dane, należy je zapisać i przejść do drugiej części wniosku dotyczącego informacji dodatkowych tj.: numer dowodu osobistego i organ wydający dokument, data ważności dokumentu, rodzaj posiadanego konta bankowego, numer rachunku bankowego, wykształcenie, cel pożyczki i preferowana data spłaty pierwszej raty. Zapisując dane, zostaniemy przeniesieni do trzeciej części wniosku dotyczącego informacji ogólnych o zatrudnieniu tj.: całkowita liczba lat pracy, źródło dochodów, dane pracodawcy/firmy/gospodarstwa/renty/emerytury itd. Kolejny etap aplikacji dotyczy danych finansowych w zakresie wydatków bieżących tj.: miesięczna suma opłat mieszkaniowych, pozostałe miesięczne wydatki, kwota limitów debetowych, liczba kart debetowych, całkowita kwota obciążeń komorniczych, miesięczne wydatki niemieszkaniowe, całkowite miesięczne wydatki, całkowity limit kart kredytowych i całkowita kwota rat pożyczek. Ostatnim etapem składania wnioski jest uzupełnienie informacji dotyczących statusu zamieszkania, miejsce zamieszkania i wysłanie wniosku online. Wniosek powinien zostać rozpatrzony do 3 minut.

Jeśli uzyskamy pozytywną decyzję kredytową, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie naszej tożsamości za pośrednictwem konta bankowego. W tym celu pożyczkodawca udostępnia specjalna aplikację Kontomatik, która pozwala na błyskawiczną weryfikację — klient loguje się na swoje konto bankowe za pomocą aplikacji i dane właściciela rachunku bankowego są zbieżne z danymi z wniosku — autoryzacja zostanie potwierdzona.

Wypłata pożyczki odbywa się niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, przelewem na rachunek bankowy klienta.

Reprezentatywny przykład pożyczki AsKredyt

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczana kwota 500 zł; Okres pożyczki 60 msc; Oprocentowanie 7.2%; Odsetki od kwoty pożyczki 230 zł; RRSO 17.28%; Całkowita kwota do spłaty 730 zł; Wysokość raty 12.17 zł. " Źródło: askredyt.pl

Podsumowanie AsKredyt

Zalety

Wysoka kwota pożyczki ratalnej do 20 000 zł;

Długi okres spłaty do 60 miesięcy;

Akceptacja różnych źródeł dochodu;

Możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty;

Autoryzacja danych bez przelewu weryfikacyjnego;

Pożyczka udzielana od 18 roku życia;

Możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach;

Oferta bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń.

Wady

Pierwsza pożyczka od 500 zł;