Aplikacja CitiDirect dla firm

Aplikacja CitiDirect dla firm

Citi Handlowy przygotował nową aplikację CitiDirect dla klientów korporacyjnych, dedykowaną na urządzenia mobilne typu tablet. Dla urządzeń działających w systemie Android oraz iOS. Klienci firmowi od 14 kwietnia, mogą z dowolnego miejsca na świecie, zarządzać rachunkami i realizować płatności. W ramach rachunków bankowych Citi Handlowy. Aplikacja obsługuje dziewięć wersji językowych.

CitiDirect Mobile

CitiDirect Mobile to mobilna aplikacja Banku Citi Handlowy, dedykowana dla firm. Od 2012 roku, kiedy aplikacja została udostępniona dla użytkowników, zakres jej użyteczności i popularności na rynku stale wzrasta. Tylko w pierwszej połowie tego roku, za pośrednictwem aplikacji, wykonano ponad 40 tys operacji bankowych na łączną sumę 900 mln USD.
Dedykowana aplikacja dla tabletów, którą przygotował bank w tym roku, stanowi nowy dostęp do sytemu CitiDirect. Za pośrednictwem Mobilnej aplikacji CitiDirect BE Tablet, użytkownicy uzyskali dodatkowe wsparcie do zarządzania finansami firmy. Poprzez nową grafikę prezentującą stan sald na kontach i umożliwia autoryzowanie i dokonywanie określonych transakcji na rachunkach firmowych.
CitiDirect BE Tablet charakteryzuje się interaktywnymi wizualizacjami sald, które umożliwiają obserwację w zakresie globalnym, regionalnym i lokalnym. Aplikacja pozwala na prezentację danych, ze wszystkich rachunków w Citi Handlowych i innych podmiotów stowarzyszonych w Citigroup Inc. Niezależnie od rodzaju walut i miejsca na świecie w których są prowadzone. Grafika pozwala na prezentowanie wykresów i map z możliwością, selektywnej prezentacji z podziałem na walutę, sumy i kraje. Udoskonalenia aplikacji, to też możliwość szybkiej autoryzacji czy zwalnianie wybranych płatności. Z pełnym podglądem na szczegóły w zakresie operacji oczekujących.

Aplikacja jest obsługiwana przez systemy operacyjne Android i iOS. W ramach funkcji dodatkowych, wersja mobilna może być obsługiwana przez przeglądarki internetowe czy na smartfonach pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych BlackBerry, Apple iOS, Android, Windows Phone oraz Symbian.