Data aktualizacji: 15 maja 2018

Alegotówka

Pożyczka krótkoterminowa do 5000 zł

Pożyczka anonimowa bez telefonów do pracodawcy

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Pożyczka alegotowka.pl
 Kredytodawca:  Primus Finance Sp. z o.o.
 Oprocentowanie:  0% / 10%
 RRSO:  0% / 1983,1%
 Pierwsza pożyczka:  bezpłatna
 Okres pożyczki:  7, 14, 21 lub 30 dni
 Kwota pożyczki:  500 — 5000 zł
 Czas weryfikacji:
 
 Opłata rejestracyjna:  1,00 zł
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  2000 PLN
 Przedłużenie spłaty:  refinansowanie - 7, 14, 21 lub 30 dni
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 18 do 75 lat
 Godziny pracy:
pn. - pt.: 08:00 - 20:00
sob.: 08:00 - 15:00
 Adres:  Warszawie 02-685, ul. Rodziny Hiszpańskich 8
 Telefon:  22 201 27 76
 Adres poczty elektronicznej:  kontakt@alegotowka.pl
 Adres www:  www.alegotowka.pl

 


alegotowka.pl — pożyczka krótkoterminowa do 5000 zł

Alegotówka to znak towarowy należący do Primus Finance Sp. z o.o. Pośrednika finansowego współpracującego z firmami pożyczkowymi Liberis Polska Sp. z o.o i Duo Finance Sp. z o.o., który oferuje pożyczki online od 500 do 5000 zł. Spłata jest realizowana na przestrzeni 7, 14, 21 lub 30 dni z możliwością refinansowania pożyczki. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest oferowana za darmo, bez opłat do wartości 2000 zł — RRSO 0%.

Dla kogo jest oferowana pożyczka w alegotowka.pl?

Konsumenci zainteresowani uzyskaniem pożyczki, muszą spełniać wymogi dotyczące m.in.:
 • wieku kredytobiorcy od 18 do 75 lat,
 • miejsca zamieszkania i obywatelstwa polskiego,
 • posiadania rachunku bankowego,
 • braku negatywnych wpisów w rejestrach osób zadłużonych — Biurze Informacji Kredytowej i Biurze Informacji Gospodarczej,
 • prawidłowego wypełnienia wniosku online wraz z weryfikacją.

Ile można pożyczyć w alegotowka.pl?

Zakres dostępnych kwot pożyczki wynosi od 500 do 5000 zł, spłacanej przez 7, 14, 21 i 30 dni. Wysokość pożyczki zależy od kompetencji finansowej klienta i jego wiarygodności kredytowej, ustalanej w trakcie regulowania pożyczek w ramach stopniowego zwiększania dostępnych kwot:
 • pierwsza pożyczka jest oferowana do sumy 2000 zł,
 • druga do 2500 zł,
 • trzecia do 3000 zł,
 • czwarta do 4000 zł
 • piąta i kolejne do kwoty 5000 zł.

W jakim czasie jest wydawana decyzja kredytowa?

Proces decyzyjny w rozpatrywaniu wniosków o udzielenie pożyczki w Alegotówka jest oparty o zautomatyzowany system, który w ciągu kilku minut przeprowadza analizę i podejmuje decyzję kredytową. Wyjątkowych sytuacjach, kiedy zachodzą szczególne okoliczności, decyzja jest wydawana na drugi dzień roboczy.

Jak uzyskać pożyczkę w alegotowka.pl?

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki w alegotowka.pl muszą zarejestrować się w serwisie, ustalić parametry pożyczki (wysokość i czas spłaty), wypełnić wniosek i zaakceptować go, zweryfikować dane personalne za pośrednictwem przelewu ew. poprzez aplikację (bez przelewu weryfikacyjnego). Po kilku minutach klient na swój telefon otrzyma wiadomość SMS i maila na pocztę z informacją o decyzji kredytowej.
Przelew weryfikacyjny — klient z własnego rachunku bankowego wykonuje przelew na kwotę 1 zł (ta kwota jest zwracana klientowi) na konto bankowe pożyczkodawcy za pośrednictwem usługi BlueCash. Czas weryfikacji trwa od kilku sekund do kilku minut.
Szybka Identyfikacja — to alternatywna metoda weryfikacji bez realizacji przelewu weryfikacyjnego. Klient za pośrednictwem aplikacji loguje się do swego konta. Bezpieczeństwo operacji zapewnia szyfrowane połączenie z certyfikatem SSL.

Jakie dokumenty są wymagane od pożyczkobiorcy?

Klient w procesie aplikacji o pożyczkę będzie potrzebował danych z dowodu osobistego, numeru rachunku bankowego i numeru telefonu komórkowego. Żadne inne dokumenty, poręczenia czy zastawy nie są wymagane.
Umowa jest podpisywana przez pełnomocnika w ramach jednorazowo pełnomocnictwa udzielonego przez klienta w trakcie aplikacji.

REKLAMA
alegotowka.pl

Czy można wcześniej spłacić pożyczkę?

Każdy klient może spłacić pożyczkę w całości lub w części przed wyznaczonym terminem.

Co, jeśli klient nie jest w stanie spłacić pożyczki wyznaczonym terminie?

 W sytuacji, kiedy pożyczkobiorca ma problem z terminowym uregulowaniem pożyczki, może skorzystać z opcji refinansowania swojego zobowiązania. Zaciągnięcia nowej pożyczki u partnera pożyczkodawcy do spłaty obecnego zadłużenia. Wystarczy spłata kosztów pierwotnej pożyczki i złożenie wniosku o refinansowanie. Dzięki refinansowaniu klient spłaca pożyczkę i przedłuża termin spłaty do 30 dni. Wszystko odbywa się automatycznie z poziomu panelu klienta.

Czy istnieje możliwość odstąpienia od umowy pożyczki?

Ustawa o kredycie konsumenckim umożliwia klientom firm pożyczkowych odstąpienie od umowy, bez podania przyczyny. Wystarczy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przesłać ją na adres firmy. W terminie 14 dni od jej zawarcia (wzór pisma jest załączony do Ramowej Umowy Pożyczki).

 

Reprezentatywny przykład

Reprezentatywny przykład na dzień 25.04.2017: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Dodaj opinie o alegotowka.pl

Oceń firmę, pożyczkę  i wystaw  komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  polecam (Sunday, 28 May 2017 12:24)

  korzystałem i pełna satysfakcja

 • #2

  Polecam... (Monday, 29 May 2017 14:20)

  Fajna oferta - uzyskałem kaskę szybko i sprawnie. Teraz tylko muszę ją spłacić - mam nadzieję że również sprawnie wykonam. Na ten okres śmiało polecam!