Agnieszka Radwańska poleca pożyczki Vanquis Bank


26.09.2015

Agnieszka Radwańska poleca pożyczki Vanquis Bank
Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom, które za pośrednictwem naszej pięknej tenisistki, Agnieszki Radwańskiej są nam proponowane. Vanquis Bank należy do brytyjskiej firmy finansowej, która od niedawna jest obecna na naszym rynku. W ofercie reklamowanej przez polską gwiazdę tenisa ziemnego, znajduje się pożyczka odnawialna, karta kredytowa i linia kredytowa.
Pożyczka przez internet - odnawialna Vanquis Bank jest dostępna w przedziale kwot od 1100 do 5500 zł (dla sprawdzonych pożyczkobiorców limit może zostać zwiększony nawet do 15 000 zł). Spłata odbywa się w okresach czasowych od 1 do 5 lat, w miesięcznych ratach. Wysokość miesięcznych rat rozpoczyna się od kwoty 81 zł.
Na początek, oferowany zakres kwoty wynosi do 4400 zł, który po czterech miesiącach regularnego spłacania,  może zostać zwiększony do wartości 15 000zł. Wcześniejsza spłata nie generuję dodatkowych kosztów, tylko przyczynia się do obniżenia pożyczki na dowód osobisty.
Wymagane jest stałe źródło dochodu, które może dotyczyć umowy o pracę, renty, emerytury czy prowadzenia działalności gospodarczej. Przy pożyczkach do kwoty 3300 zł, wystarczy oświadczenie o dochodach.
Karta kredytowa Vanquis Bank posiada limit do 56 dni, bez naliczania odsetek. Nie są pobierane opłaty za wydanie karty. Za wykonanie pięciu transakcji bezgotówkowych na minimalną wartość 250 zł. Bank nie nalicza opłaty za udostępnienie limitu. Kartą możesz dokonywać płatności bezgotówkowych, w sklepach stacjonarnych i internetowych. Karta jest honorowana w kraju i na świecie. Zakres dostępnych limitów jest zbieżny z oferowanymi warunkami pożyczki odnawialnej.
Linia kredytowa Vanquis Bank jest przyznawana na podstawie opinii kredytowej wystawianej przez Vanquis Banku, która jest definiowana po przez sprawdzenie zdolności kredytowej wnioskującego. Spłata odbywa się przez regulację 1% od kwoty zadłużenia i bieżące opłaty. Wysokości dostępnych sum są zbieżne z ofertami pożyczki odnawialnej i karty kredytowej.
Wyróżnikiem kredytów oferowanych przez Vanquis Banku, są trzy opcję dotyczące zawieszenia spłaty należności.
Pierwszy wariant zawieszenia spłaty, dotyczy zamrożenia rachunku na 12 miesięcy. W sytuacji, kiedy kredytobiorca zapadnie na ciężką chorobę, ulegnie wypadkowi, utraci pracę czy nastąpi śmierć w rodzinie. W tych okolicznościach, kiedy udokumentujemy jeden z wymienionych przypadków. Wszystkie koszty i naliczenia zostają zamrożone i nie są naliczane. Niestety korzystanie z limitu też jest niedostępne.
Kolejna opcja dotyczy zawieszenia płatności, na okres dwóch miesięcy, który jest sankcjonowany wypadkami losowymi tj. narodziny dziecka, rozwodu, małżeństwa czy nabycie mieszkania. Spłata w tym okresie jest zawieszona, ale naliczanie odsetek odbywa się w normalnym trybie.
Ostatnia możliwość zawieszenia spłaty, polega na skorzystaniu z miesięcznych wakacji kredytowych. Dostępne dla kredytobiorcy co pół roku i nie wymagają uzasadnienia. Klient w ramach wakacji kredytowych nie spłaca w danym miesiącu kredytu a odsetki są standardowo naliczane.

Comments: 0